Oddział I Wojnicz

Oddział II Wojnicz

Oddział III Radłów

Oddział IV Żabno

Jesteśmy dla Państwa

 • Pon - Pt: 14:00 - 20:00
 • Sobota: 10:00 - 14:00

Kursy językowe dla Dzieci

Możesz wybrać tradycyjne metody nauczania, łącząc je z nowoczesnymi – pełnymi zabaw, gier oraz humoru. Zajęcia prowadzone w ten sposób to połączenie tradycyjnej metody z ciągłą konwersacją z lektorem . Spotkania prowadzone w ten sposób będą się odbywać 2 razy w tygodniu po 60 min, z których każde 45 minut to konwersacja. Ten sposób nauki, służy zapewnieniu uczniowi rozwoju a jednocześnie pozwala uzupełnić edukacyjne braki.

Doskonałą metodą jest również Direct Method. To nowoczesny i szybki sposób nauczania języka, który przebiega w sposób naturalny, a więc dostosowany do możliwości poznawczych dziecka. Jest to metoda bezpośrednia co oznacza, że 85% czasu lekcji zajmują konwersacje! Poprzez liczne pytania i odpowiedzi, dzieci poznają struktury językowe, gramatykę i komunikują się bez tak zwanej bariery językowej. Metoda ta uczy nie tylko mówienia, ale także myślenia i komunikowania się bez żadnych lęków i obaw. Co więcej, żywiołowy tryb zajęć eliminuje dekoncentrację, sprawiając, że każdy uczeń jest przez cały czas zaangażowany i aktywny.

Nie czekaj na ostatnią chwilę, zapisz swoje dziecko już dziś!

Lubimy i stosujemy neurodydaktykę

Prowadzimy zajęcia zgodnie z najnowszymi teoriami neurodydaktyki. Oznacza to, że:

 • budzimy kreatywność
 • angażujemy emocje
 • tworzymy przyjazne otoczenie

Dlaczego Neurodydaktyka?

Jest to tak zwane edukowanie i uczenie się przyjazne mózgowi. W języku angielskim to pojęcie funkcjonuje pod nazwą: brain friendly learning. W obecnym modelu edukacji dokładnie zaplanowano, czego uczniowie mają się nauczyć i określono szczegółowo sposób sprawdzania ich wiedzy.

„Przyjazne nauczanie” opiera się na ciekawości poznawczej podopiecznych, dzięki czemu wykorzystuje najsilniejsze części mózgu oraz pozwala uczniom na stawianie hipotez oraz samodzielne szukanie rozwiązań. Nie ogranicza się tylko do werbalnego przekazu, ale odwołuje się do wielu modalności – tym samym ułatwia łączenie pojedynczych informacji w jedną całość.

Jak działa neurodydaktyka?

Pierwszym, bardzo ważnym elementem osiągnięcia sukcesu, jest odwołanie się do ciekawości poznawczej uczniów, drugim – równie istotnym – stworzenie przyjaznej, bezpiecznej i bezstresowej atmosfery. Ludzie z natury są ciekawi świata. Chcą go poznawać oraz rozumieć – i to właśnie czynimy za pomocą neurodydaktyki.

Dostępne kursy językowe

W naszej bogatej ofercie kursów językowych każdy znajdzie coś dla siebie! Prowadzimy zajęcia z:

 • Języka angielskiego,
 • Języka niemieckiego,
 • Języka włoskiego,
 • Języka hiszpańskiego,
 • Języka francuskiego,
 • Języka japońskiego.